Seoca (Albanik)

fshat në Kosovë

Seocë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Seocë
Fshat
Vendndodhja
Seocë is located in Kosova
Seocë
Seocë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 615 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 1′ 32″ Veri

20° 47′ 53″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto