Sllatina (Albanik)

fshat në Kosovë

Sllatinë është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Sllatinë
Fshat
Vendndodhja
Sllatinë is located in Kosova
Sllatinë
Sllatinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 802 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 2′ 50″ Veri

20° 49′ 56″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto