Kobajë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Kobajë
Fshat
Vendndodhja
Kobajë is located in Kosova
Kobajë
Kobajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 13′ 3″ Veri

20° 38′ 30″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto