Gjonaj është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Gjonaj
Fshat
Vendndodhja
Gjonaj is located in Kosova
Gjonaj
Gjonaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 15′ 24″ Veri

20° 37′ 37″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto