Kabashi i Hasit

fshat në Kosovë

Kabash i Hasit është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Kabash i Hasit
Fshat

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto