Firaja (Gjakovë)

fshat ne Kosove

Firajë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Firajë
Fshat
Vendndodhja
Firajë is located in Kosova
Firajë
Firajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 5″ Veri

20° 22′ 24″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto