Godeni (Gjakovë)

fshat në Kosovë

Goden është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Goden
Fshat
Vendndodhja
Goden is located in Kosova
Goden
Goden
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjakovë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Has
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 35″ Veri

20° 26′ 37″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto