Kodralia (Gjakovë)

fshat në Kosovë

Kodrali është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Kodrali
Fshat
Vendndodhja
Kodrali is located in Kosova
Kodrali
Kodrali
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Dushkajë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 59″ Veri

20° 28′ 11″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto