Stublla (Gjakovë)

fshat në Kosovë

Stubëll është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Stubëll
Fshat
Vendndodhja
Stubëll is located in Kosova
Stubëll
Stubëll
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 54″ Veri

20° 17′ 32″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto