Llugaxhia (Gjakovë)

(Përcjellë nga Llugaxhia)

Llugaxhi është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Llugaxhi
Fshat
Vendndodhja
Llugaxhi is located in Kosova
Llugaxhi
Llugaxhi
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Dushkajë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 33′ 24″ Veri

20° 28′ 23″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto